Pildyti paraišką

Vardas ir pavardė
El. paštas
Telefonas
Paskolos suma
Paskolos terminas
 
 
Pradžia
Ilgalaikė paskola
Apie mus
Kodėl verta?
Kontaktai
 
 

Kodėl verta?


Operatyvumas – pagrindinis paskolos kredito unijoje “Sostinės kreditas” privalumas. Mes žinome, kaks svarbus greitis, kai reikia pinigų. Kai neturite laiko ilgiems formalumams, o pinigų reikia “čia ir dabar” – mes nedelsime. Atsakymą dėl kreditavimo turėsite per 24 valandas. Pinigus – per savaitę. 

Geros paskolų kainos! Paskolos kredito unijoje “Sostinės kreditas” vos tik nuo 7 % metinių palūkanų. Maksimali palūkanų norma -  12 %. Paskolos išdavimo mokestis – 1 %. Su mumis nepatirsite jokių paslėptų mokesčių ir išlaidų. 
Paskolų grąžinimo terminas – net iki 30 metų! Jeigu Jums reikalinga didesnė pinigų suma, ją tikrai bus paprasčiau grąžinti per ilgesnį laikotarpį. 


Kaip gauti Paskolą?


Užpildykite trumpą paraiškos formą
Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą
Pasirašome sutartį ir išmokame pinigus
     Kaip gauti paskolą?

Kredito unijoje “Sostinės kreditas” paskolą gauti galima greitai ir be didelių formalumų. Galite pradėti jau dabar:
• Tereikia užpildyti trumpą paraišką paskolai gauti. Tai truks vos keletą minučių.
• Kredito unijos paskolų vadybininkai peržiūrės Jūsų pateiktą informaciją. Netrukus su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą.
• Tarpusavyje suderinę salygas, pasirašysime sutartį mūsų buveinėje ir tą pačią dieną išmokėsime pinigus.

Visuomet dirbame operatyviai!
 
     

Klientų atsiliepimaiVaidaPaskolą gavau greitai ir be didesnio vargo. Kolektyvas tikrai paslaugus.
 

PetrasMan tiko palūkanos. Žinau, kad nepermoku!
 

NatalijaReikėjo pinigų asmeninei verslo idėjai įgyvendinti. Ne tik pinigus gavau, bet ir tikrai gerų patarimų. Labai ačiū!
 
 


Sveiki,

ar jus domina ilgalaikė paskola? Jeigu taip – atsidūrėte reikiamoje vietoje. Mes jau ne vienerius metus pirmaujame kaip greičiausiai aptarnaujantys klientus, besidominčius vartojimo paskolos ar paskolos internetu gavimu.

Mūsų paslaugos:

  • Teikiame ilgalaikes paskolossumas, galimi vartojimo kreditai skirti įsigyti buitinę techniką, automobilį ar baldus.
  • Momentinis kreditas suteikiamas per dvidešimt keturias valandas. Kreditai internetu tampa vis populiaresni tarp mūsų klientų.

Jeigu ieškote paskolosbe uzstato, tokia paskola suteikiama tik gerą finansinę būklę turintiems asmenims, paskolos be ikeitimo suteikiamos trumpesniam laikotarpiui. Vartojimo paskola suteikiama tik nurodžius kam bus skirtasvartojimo kreditas.

Ilgalaikis kreditas pasirūpins, kad paskolos grąžinimas jums nesudarytų didelių rūpesčių, mes parinksime jums geriausiai tinkančias sąlygas. 

Vilniuje